Village Candle Vonná svíčka ve skle Unity 602 g

493 

Village Candle Vonná svíčka ve skle Unity 602 g od přední značky Village Candle lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Village Candle Vonná svíčka ve skle Unity 602 g zrovna teď v akci za 493 Kč.

Katalogové číslo: 602406000518 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Village Candle Vonná svíčka ve skle Unity 602 g od dodavatele s dobrým jménem Village Candle . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Čerstvý vzduch představuje nová lidská propojení a oslavuje příchod nových přátelství spojujících se v harmonii. Sjednocující tóny svěžího bergamotu, kosatců a čerstvého vzduchu utváří aroma, které si každý zamiluje. Dekorativní vonná svíčka ve skleněné dóze s víčkem a dvěma knoty. Jak zajistit dostačující plamen svíčky: hlavní příčinou malého plamínku je nízká hladina kyslíku uvnitř svíčky. Může se proto zdát, že svíčka nehoří správně. Ujistěte se proto, že vosk se vždy rozehřeje až do okrajů. Vosk nevylévejte a knoty nezastřihujte. Při dodržení tohoto doporučení po dostatečně dlouhou dobu se hladina kyslíku postupně obnoví a plamínek bude opět hořet jasně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Village Candle
  • EAN: 602406000518
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Village Candle Vonná svíčka ve skle Unity 602 g
Village Candle Vonná svíčka ve skle Unity 602 g
493