VitalCare Bělicí systém PAP White Pearl 80 ml

858 

VitalCare Bělicí systém PAP White Pearl 80 ml od této skvělé značky VitalCare je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. VitalCare Bělicí systém PAP White Pearl 80 ml právě teď za cenu 858 Kč.

Katalogové číslo: 8594069333213 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

VitalCare Bělicí systém PAP White Pearl 80 ml od spolehlivého výrobce VitalCare je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Výzkumy dokazují, že bělící účinek po použití PAP White Pearl gelu je stejný, jako při použití sloučenin H2O2 a vydrží až několik let. I když vybělené zuby postupem času, vlivem zabarvujících potravin (káva, víno, omáčky) a tabáku, opět žloutnou, stále zůstávají dlouhodobě bělejší, než před PAP bělící procedurou. Některé výrazně zabarvené zuby mohou potřebovat delší bělící proceduru, než lehce zabarvené zuby. Balení obsahuje: 2 tuby bělícího gelu s praktickým dávkovačem, 4 tvarovatelné aplikátory, podrobný návod na použití. Další důležité složky gelu: Hydroxyapatit: posiluje a remineralizuje zubní sklovinu Xylitol: využívá se k prevenci zubního kazu. Účinek je založen na jeho průniku do bakteriální buňky, která následně degeneruje a hyne. Xylitol se vyznačuje i snížením tvorby zubního povlaku. Tam, kde již došlo k odvápnění skloviny se xylitol podílí na procesech vedoucích k její remineralizaci.

 

Informace o produktu

  • Značka: VitalCare
  • EAN: 8594069333213
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}.  . . . . . . . . .
VitalCare Bělicí systém PAP White Pearl 80 ml
VitalCare Bělicí systém PAP White Pearl 80 ml
858