Vitalitys Effécto Lacca Forte No Gas 300ml – Mechanický lak na vlasy silně tužící

285 

Vitalitys Effécto Lacca Forte No Gas 300ml – Mechanický lak na vlasy silně tužící od předního výrobce Vitalitys je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Vitalitys Effécto Lacca Forte No Gas 300ml – Mechanický lak na vlasy silně tužící levně za 285 Kč.

Katalogové číslo: 8012603013914 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys Effécto Lacca Forte No Gas 300ml – Mechanický lak na vlasy silně tužící s pečetí kvality od Vitalitys je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Silná fixace laku na vlasy zajistí naprosto perfektní úpravu účesu a poskytne dlouhotrvající a stálý účinek, a to bez nežádoucího pocitu lepkavých či nepřirozeně vypadajících pramínků. Přípravek je dodáván v balení s inovovaným rozprašovačem bez obsahu plynu. Samozřejmostí je rovnoměrné a rychlé aplikování přípravku. Z vlasů lze snadno vyčesat pomocí kartáče či vymýt. 
 
Použití: Nastříkejte na vlasy z dálky cca 30 centimetrů pro zafixování účesu.

VITALITY´S
Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vyskokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603013914
  • Další vlastnosti: Objem 300 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Vitalitys Effécto.  . . . . . . . . .
Vitalitys Effécto Lacca Forte No Gas 300ml – Mechanický lak na vlasy silně tužící
285