Vitalitys WeHo Fix Spray 90ml – Lak na vlasy se silnou fixací

135 

Vitalitys WeHo Fix Spray 90ml – Lak na vlasy se silnou fixací od této přední společnosti Vitalitys je momentálně za bezkonkurenční cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Vitalitys WeHo Fix Spray 90ml – Lak na vlasy se silnou fixací – nyní získáte od 135 Kč.

Katalogové číslo: 8012603046363 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Fix Spray 90ml – Lak na vlasy se silnou fixací od této skvělé značky Vitalitys je u nás za výhodnou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Silný fixační lak zachovává dokonalý tvar účesu, dodává vlasům lesk a objem po každé aplikaci. Vlasy zůstanou přirozené a v pohybu. Zároveň chrání vlasy před krepatěním a škodlivým UV zářením. Nezanechává na vlasech žádný povlak a velmi snadno se vyčesává pomocí kartáče.
 
Výhody produktu:

zanechává vlasy přirozené a v pohybu
rychleschnoucí
nezanechává žádné stopy a snadno se vyčesává
chrání vlasy před krepatěním a škodlivým UV zářením
vlasy zůstávají zářivé a hedvábné 

 
Použití: nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 30cm.
 

VITALITY´S
Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603046363
  • Další vlastnosti: Objem 90 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Vitalitys WeHo.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Fix Spray 90ml - Lak na vlasy se silnou fixací
Vitalitys WeHo Fix Spray 90ml – Lak na vlasy se silnou fixací
135