We Love the Planet Difuzér “Light Lemongrass” 50 ml

699 

We Love the Planet Difuzér “Light Lemongrass” 50 ml od značky se skvělou pověstí We Love the Planet je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. We Love the Planet Difuzér “Light Lemongrass” 50 ml právě nyní za 699 Kč.

Katalogové číslo: 8858922500076 Kategorie: , , Štítek:

Popis

We Love the Planet Difuzér “Light Lemongrass” 50 ml od společnosti s úžasnou pověstí We Love the Planet je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Difuzér “Light Lemongrass”. Krásné a voňavé dárkové balení 50 ml vonného difuzéru s dřevěnými tyčinkami s vůní vymyté a usušené třtiny zvané Sida rhombifolia Linn. Tyto tyčinky se sbírají ručně. Rostou však volně v přírodě v okolí květin. Příjemná vůně, která Vás naplní pozitivní energií. Kombinace citronu, pomeranče a May Chang je tou správnou.

 

Informace o produktu

  • Značka: We Love the Planet
  • EAN: 8858922500076
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”},”slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Divoký pomeranč (Pomerančovník hořký, Citrus aurantium), Citronová tráva (Voňatka citronová, Cymbopogon citratus)”}}.  . . . . . . . . .
We Love the Planet Difuzér "Light Lemongrass" 50 ml
We Love the Planet Difuzér “Light Lemongrass” 50 ml
699