WoodenSpoon Balzam na nohy “popraskaná pokožka” 60 ml

299 

WoodenSpoon Balzam na nohy “popraskaná pokožka” 60 ml s pečetí kvality od WoodenSpoon lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. WoodenSpoon Balzam na nohy “popraskaná pokožka” 60 ml výhodně za super cenu 299 Kč.

Katalogové číslo: 3800232739719 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

WoodenSpoon Balzam na nohy “popraskaná pokožka” 60 ml od skvělé značky WoodenSpoon je právě teď za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Bohatá kombinace složek, pocházející z certifikovaných organických farem, ve spolupráci s olivovým a kokosovým olejem, poskytnou pokožce vašich nohou šetrnou a zároveň účinnou staroslitvosť. Levandulový olej ve spolupráci s čajovníkem a eukalyptovým extraktem zajistí pokožce vašich nohou pocit jemnosti, měkkosti a zejména pohodlí. Osvěžující vůně vám dodá energii na celý den.

 

Informace o produktu

  • Značka: WoodenSpoon
  • EAN: 3800232739719
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}.  . . . . . . . . .
WoodenSpoon Balzam na nohy "popraskaná pokožka" 60 ml
WoodenSpoon Balzam na nohy “popraskaná pokožka” 60 ml
299