WoodenSpoon Opalovací tělové mléko Baby & Family SPF 50 50 ml

549 

WoodenSpoon Opalovací tělové mléko Baby & Family SPF 50 50 ml od známého předního výrobce WoodenSpoon je k dostání levně a pohodlně online. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. WoodenSpoon Opalovací tělové mléko Baby & Family SPF 50 50 ml cenově vychází na 549 Kč.

Katalogové číslo: 3800225479608 Kategorie: , , Štítek:

Popis

WoodenSpoon Opalovací tělové mléko Baby & Family SPF 50 50 ml od dodavatele s dobrým jménem WoodenSpoon je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Naše přírodní opalovací mléka jsou vyrobeny z jednoduchých a bezpečných přísad, což je prospěšné pro vás i pro nejjemnější dětskou pokožku. Rostlinné máslo obsažené v našem produktu je bohaté na vitaminy, polyfenoly a antioxidanty. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, chrání ji před vyschnutím. Není třeba získat speciální ochranu pro každého člena vaší rodiny. Naše opalovací krémy poskytují: bezpečné, hypoalergenní složení s jemným vyživujícím máslem pro pokožku dítěte. POSKYTUJE: Voděodolnost pro aktivních členů vaší rodiny, kteří se obtížně zdržují mimo vody. Hluboké vyživení a prevenci vysušení pokožky pro maminku. Silnou a účinnou péči při extrémních dobrodružstvích.

 

Informace o produktu

  • Značka: WoodenSpoon
  • EAN: 3800225479608
  • Další vlastnosti: parametry {“uv_faktor_spf”:{“param_name”:”UV faktor (SPF)”,”val”:”UV faktor 30 – 50 SPF”}}.  . . . . . . . . .
WoodenSpoon Opalovací tělové mléko Baby & Family SPF 50 50 ml
WoodenSpoon Opalovací tělové mléko Baby & Family SPF 50 50 ml
549