XerJoff Coffee Break Golden Moka – EDP 50 ml

5189 

XerJoff Coffee Break Golden Moka – EDP 50 ml od společnosti XerJoff je k dostátní teď u nás za super cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. XerJoff Coffee Break Golden Moka – EDP 50 ml výhodně za skvělou cenu 5189 Kč.

Katalogové číslo: 8033488157890 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Coffee Break Golden Moka – EDP 50 ml od společnosti s dlouholetou tradicí XerJoff , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Coffee Break Golden Moka od značky XerJoff je citrusová ambrová parfémová voda pro muže i ženy. Tato vůně je vzrušující explozí bohatého kávového aroma a svěžích citrusů. Srdce je lákavou souhrou jantaru, růže, kadidla a luxusního kambodžského oudu. Svůdnou kompozici uzavírá kadidlo, labdanum a energické zelené tóny. Coffee Break Golden Moka oslavuje kávu a dlouholetou tradici mezinárodního obchodu s tímto luxusním nápojem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Parametry produktu

  • Značka: XerJoff
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 8033488157890
  • parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červený pomeranč, citrusy, citron, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”káva, kambodžský oud, jantar, růže, kadidlo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”zelené tóny, kadidlo, labdanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ambrová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}
XerJoff Coffee Break Golden Moka - EDP 50 ml
XerJoff Coffee Break Golden Moka – EDP 50 ml
5189