XerJoff Zefiro – EDP 100 ml

4746 

XerJoff Zefiro – EDP 100 ml od výrobce s dobrým jménem XerJoff . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. XerJoff Zefiro – EDP 100 ml aktuálně výhodně za 4746 Kč.

Katalogové číslo: 8033488155087 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Zefiro – EDP 100 ml s pečetí kvality od XerJoff , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Zefiro je parfémová voda, která dává poctu Římu a jeho bohaté barokní historii. Tato vůně se otevírá tóny bergamotu, davany a elemi. Srdce je plné kardamomu, karafiátu a kosatce, které vede k tradičnímu základu oudu a jantaru. Zefiro vzdává hold inspirativnímu dědictví a bezkonkurenční kreativitě Itálie. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Parametry produktu

  • Značka: XerJoff
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 8033488155087
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”elemi, bergamot, davana”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kardamom, skořice , karafiát, kosatec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, agarové dřevo (oud)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}
XerJoff Zefiro - EDP 100 ml
XerJoff Zefiro – EDP 100 ml
4746