Záhir cosmetics s.r.o. Švestkový olej 30 ml

229 

Záhir cosmetics s.r.o. Švestkový olej 30 ml od společnosti s výborným jménem Záhir cosmetics s.r.o. . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Záhir cosmetics s.r.o. Švestkový olej 30 ml výhodně za cenu 229 Kč.

Katalogové číslo: 8594182621105 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Záhir cosmetics s.r.o. Švestkový olej 30 ml od přední značky Záhir cosmetics s.r.o. je právě nyní na našich stránkách v akci. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Švestkový olej 30 ml snižuje podráždění pleti i výskyt kruhů pod očima. Pro všechny typy pokožky, včetně problematické, zralé i poškozené. Rozmazlete se mandlově marcipánovou vůní a úžasnými účinky oleje ze švestkových jader! Pro Vaši pleť je doslova bombou plnou vitaminů i výživných omega mastných kyselin. Pečuje, vyživuje a dodává pokožce jiskru a zdravý vzhled. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Neobsahuje parabeny, silikony ani konzervanty.

 

Informace o produktu

  • Značka: Záhir cosmetics s.r.o.
  • EAN: 8594182621105
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, suchá pleť, pleť zralá”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
Záhir cosmetics s.r.o. Švestkový olej 30 ml
Záhir cosmetics s.r.o. Švestkový olej 30 ml
229