Bentley Beyond The Collection Vibrant Hibiscus – EDP 100 ml

2949 

Bentley Beyond The Collection Vibrant Hibiscus – EDP 100 ml od známého předního výrobce Bentley lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Bentley Beyond The Collection Vibrant Hibiscus – EDP 100 ml – nyní pořídíte od 2949 Kč.

Katalogové číslo: 7640171193137 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bentley Beyond The Collection Vibrant Hibiscus – EDP 100 ml od předního výrobce Bentley je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Beyond The Collection Vibrant Hibiscus od značky Bentley je květinová svěží parfémová voda pro ženy. Vůně z kolekce Bentley Beyond The Collection for Her jsou zasvěceny květinám, které nejlépe vystihují jedinečný charakter žen, vyjadřují jejich osobnost jedinečnou vůní, barvami a emocemi, které vůně vzbuzuje. Úvodní tóny citrusů jsou doplněny svěží vůní listu fialky a černého rybízu. Srdce, které oslavuje krásu tropického květu ibišku, je doplněno omamnou vůní červené pivoňky, něžnými tóny konvalinky, lehkým jasmínem a smyslnou damašskou růží. Základ patří hlubším tónům santalového dřeva, pačuli, mechu a pižma. Smyslná vůně ideální pro sebevědomou a svůdnou ženu, která rozdmýchá vášeň, kamkoli přijde. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020 a tvůrkyní vůně je Karine Dubreuil Sereni.

 

Parametry produktu

  • Značka: Bentley
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 7640171193137
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”listy černého rybízu, bergamot, mandarinka, list fialky”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”červená pivoňka, konvalinka, jasmín, damašská růže, květ ibišku”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, svěží”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, pačuli , pižmo, mech”}}
Bentley Beyond The Collection Vibrant Hibiscus - EDP 100 ml
Bentley Beyond The Collection Vibrant Hibiscus – EDP 100 ml
2949