XerJoff Alexandria II – EDP 100 ml

8499 

XerJoff Alexandria II – EDP 100 ml od této přední společnosti XerJoff je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. XerJoff Alexandria II – EDP 100 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 8499 Kč.

Katalogové číslo: 8033488154967 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Alexandria II – EDP 100 ml od přední společnosti XerJoff je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Značka Xerjoff vydala parfémovou vodu Alexandria II, která vás zavede do kuchyně dřevěného domu na okraji lesa s kyticí květin a lahodným pečivem na stole. Originální flakon s lesklými a matnými okraji připomíná plameny v krbu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

 

Parametry produktu

  • Značka: XerJoff
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 8033488154967
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”palisandr, skořice , jablko”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, cedrové dřevo, konvalinka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), santalové dřevo, vanilka, jantar, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá, gurmánská”}}
XerJoff Alexandria II - EDP 100 ml
XerJoff Alexandria II – EDP 100 ml
8499