Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou – EDP 65 ml

1969 

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou – EDP 65 ml od kvalitní společnosti Bvlgari , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou – EDP 65 ml za bezkonkureční cenu 1969 Kč.

Katalogové číslo: 783320415623 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou – EDP 65 ml od tohoto skvělého výrobce Bvlgari je momentálně ve výhodné akci. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Omnia by Mary Katrantzou od značky Bvlgari je květinově-citrusová parfémová voda pro ženy. Mary Katrantzou, designérka řeckého původu, se spojila se značkou Bvlgari a vdechla život této exkluzivní a radostné vůni. Tato povznášející parfémová voda je kaleidoskopem vonných esencí – úvod prodchne čerstvý fíkový list a sladce svěží vůně mandarinky. Srdce je prostoupeno květinovou energií gardénie a zářivého pomerančového květu. Bílé dřevo v základu vůně podtrhuje smyslnost krystalického bílého pižma. Tato opulentní vůně vás pozvolna přenese do snového světa a okouzlí vás nejen svou vůní, ale i pestrobarevným flakonem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Parametry produktu

  • Značka: Bvlgari
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 783320415623
  • parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”65 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”fíkový list, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”gardénie, květ pomerančovníku”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé dřevo, bílé pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, citrusová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}
Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou - EDP 65 ml
Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou – EDP 65 ml
1969