Byredo Blanche – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml

579 

Byredo Blanche – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml od kvalitního výrobce Byredo je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Byredo Blanche – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml na našich stránkách za 579 Kč.

Katalogové číslo: 7340032862041 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Blanche – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml od společnosti Byredo je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Bezoplachový antibakteriální čistící gel na ruce s obsahem alkoholu Blanche od značky Byredo je vytvořen na přírodní bázi a zanechá pokožku rukou čistou, vláčnou, hydratovanou a provoněnou touto čistou vůní, která oslavuje bílou barvu. Zajímá-li vás, jak voní bílá barva, pořiďte si Blanche. Skládá se z malého množství surovin. Nejprve vás oslní růžový pepř, růže a aldehydy. V srdci je květ afrického pomeranče, fialky a pivoňky. Ustaluje se na dřevěných poznámkách, santalu a pižmu.

 

Parametry produktu

  • Značka: Byredo
  • Kategorie: Parfémy -> Tělové krémy
  • EAN: 7340032862041
  • parametry {“hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Aldehydická”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový krém”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, pivoňka, africký pomerančový květ”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, aldehydy, růžový pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, aldehydová”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”}}
Byredo Blanche - bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml
Byredo Blanche – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml
579