Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP – TESTER 100 ml

1259 

Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP – TESTER 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Dolce & Gabbana je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP – TESTER 100 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 1259 Kč.

Katalogové číslo: 3423473101260 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP – TESTER 100 ml od spolehlivé značky Dolce & Gabbana je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

K By Dolce & Gabbana je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlavu tvoří citrusy doplněné o jalovcové bobule, kardamom a pikantní jamajský pepř. V srdci se snoubí levandule, pelargonie, muškátová šalvěj a fíkový nektar. Kompozici uzavírá cedr, nagarmotha, pačuli a vetiver. Vůně pro ambiciózní, sebevědomé a rozhodné muže, kteří se chtějí cítit jako král. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Parametry produktu

  • Značka: Dolce & Gabbana
  • Kategorie: Parfémy -> Testery parfémů
  • EAN: 3423473101260
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá, kořenitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, citron, červený pomeranč, jamajský pepř, jalovcové bobule, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátová šalvěj, pelargonie (geranium), fík, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , vetiver, nagarmotha”}}
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana - EDP - TESTER 100 ml
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP – TESTER 100 ml
1259