Hamidi Naseem Al Rouh – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml

151 

Hamidi Naseem Al Rouh – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml s pečetí kvality od Hamidi je nyní k dostání výhodně za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Hamidi Naseem Al Rouh – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml – můžete mít za 151 Kč.

Katalogové číslo: 6294015127850 Kategorie: , Štítek:

Popis

Hamidi Naseem Al Rouh – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml od našeho předního výrobce Hamidi . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Dodejte svému okolí a tkaninám špetku svěžesti a vůně s tímto luxusním osvěžovačem vzduchu a látek. Dokáže překonat nepříjemné pachy a zanechat za sebou přetrvávající, trvalou svěžest.

 

Parametry produktu

  • Značka: Hamidi
  • Kategorie: Parfémy -> Bytový parfém
  • EAN: 6294015127850
  • parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, levandule, jasmín”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, fialka, skořice “},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), mech, dřevité tóny, cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
Hamidi Naseem Al Rouh - osvěžovač vzduchu a látek 250 ml
Hamidi Naseem Al Rouh – osvěžovač vzduchu a látek 250 ml
151