Just Jack Just Jack Niveau – EDP 100 ml

789 

Just Jack Just Jack Niveau – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Just Jack , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Just Jack Just Jack Niveau – EDP 100 ml – cena 789 Kč.

Katalogové číslo: 6294015163490 Kategorie: , Štítek:

Popis

Just Jack Just Jack Niveau – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Just Jack je k dostátní teď u nás za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Just Jack Niveau je akvatická parfémová voda pro ženy. Úvodní tóny prostoupí bylinková vůně pelyňku a šafránu. Na mořských tónech v srdci vůně se pohupují okvětní lístky růží. V základu ucítíte santalové dřevo, které je zahaleno do lahodných akordů vanilky, ambry a cypriolu. Tato originální dámská vůně bude vaším skvělým společníkem, kdykoli budete chtít zazářit.

 

Parametry produktu

  • Značka: Just Jack
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6294015163490
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”vodní tóny, šafrán, pelyněk”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, mořské tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, cypriol, ambra, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”vodní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Vodní”}}
Just Jack Just Jack Niveau - EDP 100 ml
Just Jack Just Jack Niveau – EDP 100 ml
789