Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet – EDT 30 ml

999 

Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet – EDT 30 ml od značky s dobrým jménem Kenzo . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet – EDT 30 ml aktuálně za 999 Kč.

Katalogové číslo: 3274872439597 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet – EDT 30 ml od značky Kenzo je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Toaletní voda pro ženy Flower By Kenzo Poppy Bouquet zkoumá květiny z každého úhlu a oslavuje energii a sílu dělat tento svět krásnějším. Vůně je inspirovaná ranní procházkou na japonském květinovém trhu. Úvodní tóny zelených mandlí, čajových lístků a sladké mandarinky zajišťují omamný úvod, který potěší vaše smysly. V ušlechtilém srdci se prolínají symbolické květiny Flower By Kenzo – kvetoucí gardénie prostoupí damašskou růží z Bulharska a spojí se s neodolatelnými, lehce pudrovými tóny jasmínu Sambac. Závěrečný tón vás zahalí do hřejivého základu, který vám odhalí tajemství svůdného bílého pižma a cedrového dřeva. Zářivá toaletní voda Flower By Kenzo Poppy Bouquet je ideální pro ženy, které milují květinové vůně, které jsou zároveň svěží, lahodné a živé. Vůni vytvořili v roce 2022 Alberto Morillas a Dora Baghriche a díky nim vznikla autentická a vášnivá vůně, která na vaší pokožce rozkvete a kterou si zamilujete již při prvním přivonění.

 

Parametry produktu

  • Značka: Kenzo
  • Kategorie: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • EAN: 3274872439597
  • parametry {“hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zelená mandle, čajové lístky, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”gardénie, jasmín Sambac, damašská růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo, cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, zelená, ovocná”}}
Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet - EDT 30 ml
Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet – EDT 30 ml
999