Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml

757 

Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml od společnosti se zárukou kvality Lattafa je momentálně za bezkonkurenční cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml – nyní pořídíte za 757 Kč.

Katalogové číslo: 6291108738696 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml od této spolehlivé značky Lattafa – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Al Areeq Gold je orientální parfémová voda pro ženy a muže. Vůně začíná tóny šafránu a černého čaje. Dále pokračuje semišem a kadidlem. Na konec vás okouzlí pižmem, ambrou a vanilkou. Užijte si tuto parfémovou vodu kdykoli jen budete chtít.

 

Parametry produktu

  • Značka: Lattafa
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291108738696
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, černý čaj”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kadidlo, semiš”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, pižmo, ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}
Lattafa Al Areeq Gold - EDP 100 ml
Lattafa Al Areeq Gold – EDP 100 ml
757