Naomi Campbell Here To Stay – EDT 30 ml

399 

Naomi Campbell Here To Stay – EDT 30 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Naomi Campbell je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Naomi Campbell Here To Stay – EDT 30 ml – nyní pořídíte od 399 Kč.

Katalogové číslo: 5050456001637 Kategorie: , Štítek:

Popis

Naomi Campbell Here To Stay – EDT 30 ml od společnosti s úžasnou pověstí Naomi Campbell lze pořídit u nás za příznivou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Naomi Campbell Here To Stay je květinově-ovocná parfémová voda pro ženy. Sladkokyselé úvodní tóny černého rybízu a maliny se vznáší na okvětních plátcích jasmínu a růže. Pižmo a vanilka v základu představuje svůdnou a dlouhotrvající kombinaci, která potěší všechny elegantní a nezávislé ženy. Buďte sama sebou s vůní Here To Stay. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Parametry produktu

  • Značka: Naomi Campbell
  • Kategorie: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • EAN: 5050456001637
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná, sladká”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”malina, černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, jasmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}
Naomi Campbell Here To Stay - EDT 30 ml
Naomi Campbell Here To Stay – EDT 30 ml
399