Thomas Kosmala Light Of Grace – EDP 100 ml

3979 

Thomas Kosmala Light Of Grace – EDP 100 ml zboží dodává Thomas Kosmala je u nás za bezkonkurenční cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Thomas Kosmala Light Of Grace – EDP 100 ml právě teď za cenu 3979 Kč.

Katalogové číslo: 5060412110525 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thomas Kosmala Light Of Grace – EDP 100 ml od skvělé značky Thomas Kosmala je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Thomas Kosmala Light Of Grace je sofistikovaná, smyslná a lehce sladká parfémová voda pro muže i ženy. Tato květinově-dřevitá moderní vůně kombinuje ambrette a květ kosatce s lehkými pudrovými tóny. Bílé květy, vanilka a ambrové dřevo dodávají sladké dřevité tóny, zatímco základ z ambry, pižma a oudu doplňuje toto intenzivní, ale jemné aroma, které dodává auru nenucené elegance. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Parametry produktu

  • Značka: Thomas Kosmala
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 5060412110525
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”semínka ambrette, kosatec, pudrové tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bílé květiny, vanilka, dřevité tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pižmo, agarové dřevo (oud)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
Thomas Kosmala Light Of Grace - EDP 100 ml
Thomas Kosmala Light Of Grace – EDP 100 ml
3979