Trussardi Riflesso Streets Of Milano Collector Edition – EDT 100 ml

1249 

Trussardi Riflesso Streets Of Milano Collector Edition – EDT 100 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Trussardi , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Získejte tento produkt bezpečně online. Trussardi Riflesso Streets Of Milano Collector Edition – EDT 100 ml – nakoupíte u nás nyní za 1249 Kč.

Katalogové číslo: 8011530806149 Kategorie: , Štítek:

Popis

Trussardi Riflesso Streets Of Milano Collector Edition – EDT 100 ml od skvělého výrobce Trussardi je nyní k dostání výhodně za super cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Riflesso Streets Of Milano Collector Edition od italské značky Trussardi je svěží levandulová toaletní voda pro moderní muže. Úvodní tóny jsou explozí svěžesti – bergamot, zelené jablko a grapefruit probudí vaše smysly. Lehké akordy lístků fialky, pelargonie a aroma levandule se ukrývá v srdci vůně, které je elegantní a velmi atraktivní, stejně jako nositel této vůně. Autentické a nezaměnitelné akordy kůže doplňuje silná, kouřově dřevitá stopa vetiveru a nasládlé boby fazole tonky. Osvoboďte se od konvencí, dovolte si poznat a přijmout své slabé i silné stránky a poznávejte a objevujte nekonečné možnosti seberealizace s touto sofistikovanou vůní, která je skryta v elegantním jednoduchém flakonu, jehož struktura je inspirována prvky motocyklu MV Augusta Brutale. Vůni vytvořila Veronique Nyberg v roce 2018.

 

Parametry produktu

  • Značka: Trussardi
  • Kategorie: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • EAN: 8011530806149
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, levandulová, svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zelené jablko, bergamot, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule, list fialky, pelargonie (geranium)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, kůže, vetiver”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Levandulová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}
Trussardi Riflesso Streets Of Milano Collector Edition - EDT 100 ml
Trussardi Riflesso Streets Of Milano Collector Edition – EDT 100 ml
1249