Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy – EDT 100 ml

2494 

Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy – EDT 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Valentino je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy – EDT 100 ml právě nyní za skvělou cenu 2494 Kč.

Katalogové číslo: 3614273672412 Kategorie: , Štítek:

Popis

Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy – EDT 100 ml od značky s dobrým jménem Valentino , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Řím při západu slunce. Jak se obloha postupně stmívá a den se blíží k večeru, panorama města a jeho legendární architektura se koupe v korálově oranžové záři. Tuto barvu nelze s ničím zaměnit. Kouzlo začíná. Valentino vás zve, abyste tento okamžik skutečně prožili. Aby Valentino přenesl energii této barvy do vůně, pozval parfuméry Nadège Le Garlantezec a Jacques Huclier. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Parametry produktu

  • Značka: Valentino
  • Kategorie: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • EAN: 3614273672412
  • parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červené jablko, kardamom, kalábrijský bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), muškátová šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”listy tabáku, haitský vetiver, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}
Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy - EDT 100 ml
Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy – EDT 100 ml
2494