Zimaya Zimaya Oud Is Great – parfémový extrakt 100 ml

419 

Zimaya Zimaya Oud Is Great – parfémový extrakt 100 ml od našeho známého výrobce Zimaya lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Zimaya Zimaya Oud Is Great – parfémový extrakt 100 ml na našich stránkách za 419 Kč.

Katalogové číslo: 6290171070269 Kategorie: , Štítek:

Popis

Zimaya Zimaya Oud Is Great – parfémový extrakt 100 ml od tohoto skvělého výrobce Zimaya je pro vás pro vás právě dnes v akci. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Zimaya Oud Is Great je parfémový extrakt pro muže i ženy. Tato vůně oslavuje vzácné přírodní složky a především luxusní oud tóny agarového dřeva, které se vznáší ve víru harmonické levandule, šafránu, muškátového oříšku a pižma. Základ provoní ambra a pačuli. Vzrušující vůně, díky které se vám splní i ty nejtajnější tužby.

 

Parametry produktu

  • Značka: Zimaya
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémy (P)
  • EAN: 6290171070269
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, muškátový oříšek, agarové dřevo (oud)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”levandule, pižmo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
Zimaya Zimaya Oud Is Great - parfémový extrakt 100 ml
Zimaya Zimaya Oud Is Great – parfémový extrakt 100 ml
419