Bvlgari Bvlgari Man Terrae Essence – EDP – TESTER 100 ml

2399 

Bvlgari Bvlgari Man Terrae Essence – EDP – TESTER 100 ml od známého dodavatele Bvlgari je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Bvlgari Bvlgari Man Terrae Essence – EDP – TESTER 100 ml výhodně za skvělou cenu 2399 Kč.

Katalogové číslo: 783320416149 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bvlgari Bvlgari Man Terrae Essence – EDP – TESTER 100 ml od společnosti Bvlgari lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Bvlgari Man Terrae Essence, vytvořená z výjimečných surovin, zachycuje úrodnost země a štědrost přírody a převádí toto bohatství do instinktivní dřevité vetiverové vůně. Mistr parfumér Alberto Morillas k vytvoření vůně použil jedinečné suroviny, jež se staly základem oslnivé a okouzlující struktury. Objevte tuto vůni i Vy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Parametry produktu

  • Značka: Bvlgari
  • Kategorie: Parfémy -> Testery parfémů
  • EAN: 783320416149
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vetiver”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”zemité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”}}
Bvlgari Bvlgari Man Terrae Essence - EDP - TESTER 100 ml
Bvlgari Bvlgari Man Terrae Essence – EDP – TESTER 100 ml
2399