Playboy Daydreaming – tělový sprej 250 ml

229 

Playboy Daydreaming – tělový sprej 250 ml od značky s dlouholetou tradicí Playboy – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Playboy Daydreaming – tělový sprej 250 ml – můžete mít za 229 Kč.

Katalogové číslo: 5050456524402 Kategorie: , Štítek:

Popis

Playboy Daydreaming – tělový sprej 250 ml od známé značky Playboy , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Tělový sprej Playboy Daydreaming je vzrušující směsí vůní – rozkvetlá divoká růže se prolíná s harmonickou vůní liči a bílého pižma. Z vůně vyzařuje pocit vnitřní síly a lehkosti. Vůně určená pro ženy a dívky, které se vznášejí v oblacích a nechávají své sny, aby se staly skutečností.

 

Parametry produktu

  • Značka: Playboy
  • Kategorie: Parfémy -> Tělové spreje
  • EAN: 5050456524402
  • parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový sprej”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”liči”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, sladká”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”}}
Playboy Daydreaming - tělový sprej 250 ml
Playboy Daydreaming – tělový sprej 250 ml
229