Rochas Rochas Man Intense – EDP 100 ml

999 

Rochas Rochas Man Intense – EDP 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Rochas lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Rochas Rochas Man Intense – EDP 100 ml – nyní získáte od 999 Kč.

Katalogové číslo: 3386460136754 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rochas Rochas Man Intense – EDP 100 ml od našeho známého výrobce Rochas je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Rochas Man Intense je gurmánská dřevitá parfémová voda pro muže. Vůně oslavuje spojení přísné tradice a moderny. Zasáhne vás jako blesk kontrastními tóny – uklidňující levandulí a intenzivním aromatem cappuccina. Vůně symbolizuje prolnutí jemnosti a vitální energie, kterou zajišťuje přítomnost citrusů. Celou kompozici doplňuje nezaměnitelná vůně cedrového dřeva a lahodných akordů vanilky. Neodolatelná a výjimečná mužná vůně, která nenechá vaše okolí chladným. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023.

 

Parametry produktu

  • Značka: Rochas
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 3386460136754
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”levandule, citrusy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, cappuccino”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, gurmánská, levandulová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Levandulová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
Rochas Rochas Man Intense - EDP 100 ml
Rochas Rochas Man Intense – EDP 100 ml
999