Tayyib Shurooq – parfémový olej 10 ml

149 

Tayyib Shurooq – parfémový olej 10 ml od naší známé značky Tayyib je k dostání za výborné peníze. Nakupujte bezpečně online. Tayyib Shurooq – parfémový olej 10 ml v akci za 149 Kč.

Katalogové číslo: 3587925335273 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tayyib Shurooq – parfémový olej 10 ml od předního výrobce Tayyib , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Parfémový olej pro muže Tayyib Shurooq je orientální květinová vůně, která probouzí vášeň a podnítí vaše smysly. Čistá a příjemná vůně lučních květin vás zahalí do jarní svěžesti a dodá vám skvělou náladu. Vůně se otevírá jemnou vůní heřmánku, ochuceného sotva znatelnou hořkostí pelyňku, pak vůně polních rostlin, pelargónie a vetiveru „rozkvetou“ na kůži v celé své kráse a přetrvávající tóny santalového dřeva a ambry dotvářejí složení.

 

Parametry produktu

  • Značka: Tayyib
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémované oleje
  • EAN: 3587925335273
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”heřmánek, pelyněk”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), vetiver”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, orientální”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”}}
Tayyib Shurooq - parfémový olej 10 ml
Tayyib Shurooq – parfémový olej 10 ml
149