Zimaya Zimaya A La Rose – parfémovaný extrakt 100 ml

549 

Zimaya Zimaya A La Rose – parfémovaný extrakt 100 ml od kvalitní společnosti Zimaya lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Zimaya Zimaya A La Rose – parfémovaný extrakt 100 ml levně za cenu 549 Kč.

Katalogové číslo: 6290171070993 Kategorie: , Štítek:

Popis

Zimaya Zimaya A La Rose – parfémovaný extrakt 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Zimaya , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

A La Rose od značky Zimaya je mystická, snová vůně pro ženy. Parfémový extrakt se otevírá neodolatelnými květinovými akordy jasmínu a růže za doprovodu intenzivních dřevitých akordů, které prostupují celou kompozici. Srdce rozkvete vůní osmanthu a frézie, aby mohla vyniknout sladká vůně šťavnaté nektarinky. V základu se objevují unikátní akordy cedrového a santalového dřeva, který s pižmem a tuberózou vyvolávají pocit jedinečnosti a božského klidu.

 

Parametry produktu

  • Značka: Zimaya
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6290171070993
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jasmín, dřevité tóny, růže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”osmanthus, nektarinka, frézie”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”tuberóza, cedrové dřevo, pižmo, santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}
Zimaya Zimaya A La Rose - parfémovaný extrakt 100 ml
Zimaya Zimaya A La Rose – parfémovaný extrakt 100 ml
549