Lattafa Candy Rose Musk – EDP 100 ml

449 

Lattafa Candy Rose Musk – EDP 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Lattafa . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Lattafa Candy Rose Musk – EDP 100 ml – nyní získáte od 449 Kč.

Katalogové číslo: 6291108734513 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lattafa Candy Rose Musk – EDP 100 ml od skvělé značky Lattafa lze pořídit u nás za příznivou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Candy Rose Musk od značky Lattafa je květinová pižmová parfémová voda pro ženy. Tato neodolatelná vůně se otevírá smyslnou růží a svěžími akordy citrusů. Směs čistého, svůdného bílého pižma a květinových tónů tvoří srdce vůně. Ambra a pižmo vytvářejí v základu vůně nezapomenutelnou a dlouhotrvající stopu. Perfektní vůně pro elegantní ženy, které se nebojí ukázat světu svou nespoutanost.

 

Parametry produktu

  • Značka: Lattafa
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 6291108734513
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, citrusy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bílé pižmo, květinové tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, pižmová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}
Lattafa Candy Rose Musk - EDP 100 ml
Lattafa Candy Rose Musk – EDP 100 ml
449